fbpx

UNITY OYUN PROGRAMLAMA UZMANLIĞI EĞİTİMİ

UNITY OYUN PROGRAMLAMA UZMANLIĞI EĞİTİMİ

  Oyun Programlama Uzmanlığı Kursu Hakkında

  Hiçbir programlama altyapınız olmasına ihtiyacınız olmadan UNITY oyun motoru ve C# dili ile kendi oyunlarınızı geliştirebilirsiniz. Oyun Programlama Uzmanlığı herkes tarafından kabul görmüş bir uzmanlık alanıdır.

  Oyun Programlama Uzmanlığı Kariyer Fırsatları

  Katılımcılar bu eğitimin sonunda hem PC platformu için hem de iOS ve Android cihazlar için 2 boyutlu veya 3 boyutlu oyunları kurgulayabiliyor ve geliştirebiliyor olacak. Eğitimimizde 72 saat boyunca sürekli farklı oyunlar programlayarak geliştirme süreçlerini birebir yaşıyor olacaksınız.

  Oyun Programlama Uzmanlığı Kursu Tavsiyeleri

  Günümüzde Türkiye ve dünyada hızla gelişen oyun sektörü oldukça geniş bir kitleye hitap etmektedir ve tüm eğlence endüstrisi alanlarını geçerek, zirveye yerleşmiş durumdadır. Artık siz de Unity3D ile hayal ettiğiniz 2D ve/veya 3D oyunları gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Ayrıca geliştirdiğiniz oyunlardan masaüstü ve mobilin de dahil olduğu 23 farklı platformda build alabilirsiniz. Bu sayede geliştirdiğiniz oyunları gerek mobil marketler gerekse internet üzerinden milyonlara ulaştırarak, hızla büyüyen sektörde yerinizi alabilirsiniz.

  Oyun Tasarımı ve Programlama Eğitimi

  Oyun tasarımı ve Programlama Eğitimlerimizde başlangıç seviyesinde uzmanlık seviyesine kadar gelmenizdeki en önemli etken en uzun süreli ve en kapsamlı eğitimin ÜÇÜNCÜ BİNYIL kalitesi ile verilmesidir. Toplamda 72 saat yani 3 ay süren eğitimlerimizin ücreti hem hesaplı hem de içerik olarak en dolu eğitim içeriğine sahip kurs olarak göze çarpıyor.

   

  Oyun Programlama kurs fiyatları hakkında bilgi alabilir miyiz?

  Unity ile oyun geliştirme kurs fiyatlarımız öğrenciler için oldukça avantajlıdır. Anlaşmalı bankalar sayesinde kurslarımızı 36 Ay’a kadar taksitle alabilirsiniz. Kurs fiyatlarıyla ilgili bilgi için lütfen 444 3 111 numaralı telefondan bize ulaşınız.

  Kursunuzda eğitim garantisi var mıdır, kursu tekrar alabilir miyim?

  Tüm kurslarımız eğitim garantimiz dahilindedir ve 1 yıl boyunca aynı kursu tekrar ücretsiz olarak alma hakkına sahipsiniz. Kurslarımız boyunca ödevler ve uygulamalı eğitimlerle öğrenme süreci desteklense de eğitimini tekrarlamak isteyen öğrencilerimize bu konuda 1 yıl boyunca destek oluyoruz.

  Oyun Programlama eğitimi almamın kariyerim açısından bana ne gibi bir faydası olacak?

  İster mobil ister pc üzerinde olsun oyunlarınızı Unity ile rahatlıkla geliştirebilirsiniz. Geliştirdiğiniz oyunlar üzerinden reklamlar  ile gelir elde edebileceğiniz gibi ulusal veya uluslararası oyun firmalarında oyun geliştirme uzmanı olarak çalışabilirsiniz.

  Peki Neden ÜÇÜNCÜ BİNYIL?

  Üçüncü Binyıl 10 yılı aşkın süredir SEKTÖRE kalifiye eleman sağlamaktadır. ÜÇÜNCÜ BİNYIL eğitmenleri SEKTÖR’ÜN ihtiyaçlarını bildiğinden dolayı size kurs içerisinde İŞ HAYATINIZDA hiçbir işe yaramayacak bilgiler vermek yerine DOĞRUDAN sektöre yönelik olarak sizleri iş hayatına hazırlamaktadır.

  Amacımız sizlere temel seviyede bilgi vermek değil Türkiye’nin gelişimini sağlayacak sektörde adından söz ettirecek uzmanlar yetiştirmek olduğundan, sizlerin kurs sonunda BEN UZMANIM diyebileceğinizi garantisini verecek TEK KURUMDUR


  Oyun Programlama ÖĞRENİNCE İŞ BULABİLİR MİYİM?

  Oyun programlama kursu bitiminde ister kendi oyun projelerinizi geliştirin isterseniz Türkiye ve Dünya’daki dev oyun firmalarının gözde elemanı olun. Tüm dünyada milyonlarca oyun şirketleri UNİTY oyun programlama uzmanı arayışında olduğunda yalnızca ülkemizde değil tüm dünyada aranan eleman olabilirsiniz.


  EĞİTİMİ ALDIKTAN SONRAKİ SÜREÇ NASIL İLERLİYOR?

  Eğitiminizi aldıktan sonra sizlerle ilgimizi asla kesmiyoruz! Sizlere uzun bir süre teknik bilgi paylaşımı yapmaya devam ediyor sizin gelişiminize katkıda bulunmaya devam ediyoruz. Çünkü bizim amacımız sizlere eğitim verip bağımızı kopartmak değil Türkiye’nin gelişmesine yardımcı olacak iş gücünü oluşturmak.


  İSTANBUL’DA OYUN PROGRAMLAMA EĞİTİMİ ALMANIN AVANTAJLARI

  ÜÇÜNCÜ BİNYIL İstanbul tam merkezinde Mecidiyeköy’de Ulaşımı kolay metro metrobüs otobüs minibüs vs. tüm ulaşım araçları ile kolay ulaşabileceğiniz bir konumda. Gündüz mesai saatleri içerisinde ya da akşam iş çıkışında her hangi bir ulaşım zorluğu yaşamadan kolayca ulaşabileceğiniz bir lokasyona sahiptir. İstanbul’da OYUN PROGRAMLAMA Kursu almak istiyorsanız hem avrupa yakasından hem anadolu yakasından kolayca ulaşabilir kurs bitiminde kısa sürede öğrendiklerinizi pekiştirmek üzere evinizde olabilirsiniz.


  ÜÇÜNCÜ BİNYIL’DAN OYUN PROGRAMLAMA EĞİTİMİ ALMAK BANA NE GİBİ ARTILAR GETİRECEK?

  Öncelik eğitmenlerimiz sektörün içerisinden gelmektedir. Yani teoride bu işi çok bilmek bazen birşey ifade etmiyor. Çünkü teoride gösterilen ve programların yapılmasına izin verdiği bazı işlemler gerçek hayatta hiçbir zaman gerçekleşmeyecek şekilde olabiliyor. Biz ÜÇÜNCÜ BİNYIL olarak sizlere SEKTÖRDE uzmanlaşmış eğitmenler tarafından eğitim vermekteyiz. Türkiye ve Dünya’da sektörün isteklerini bilen eğitmenler ile çalışmak kurs sonunda sizlere programı bilen birçok insandan daha fazla artı katacak. Çünkü yadsınamaz bir gerçek olarak program bilmek bazen yetersiz kalmaktadır. Sektörün ihtiyaçlarını bilen eğitmenlerimizin bilgisi ile sizleri sektöre hazır hale getiriyor kurs sonunda sektörde aranan ve tercih edilen uzmanlardan olma fırsatı doğuyor.

  Üçüncü Binyıl Sektörde çok fazla uzman yetiştirdiği için dev firmalar tarafından takip ediliyor ve bir eleman ihtiyacında kaliteli eleman arayışında olan firmalar ÜÇÜNCÜ BİNYIL’da eğitim almış uzmanlar tercih sebebi oluyor.

  Ücretsiz Bilgi Almak için:

  444 3 111

  KURUM TAVSİYESİ

  KURS BİLGİLERİ

  • Ders Saati 72
  • Kurs Süresi 3 Ay
  • Başlangıç Seviyesi Sıfır
  • Bitiş Seviyesi Uzmanlık
  • Eğitim Garantisi Var
  • Sertifika Var
  • Kontenjan 8

Yorum yok

Yorum Ekleyin

Email adresiniz yayınlanmayacak.

 • MECİDİYEKÖY

 • KADIKÖY

Haftasonu Kurs Başlangıç Saatleri
EMPTY api-answer: No JSON received - is the API down? Check the URL you use in the shortcode!
Haftaiçi Kurs Başlangıç Saatleri
EMPTY api-answer: No JSON received - is the API down? Check the URL you use in the shortcode!
Haftasonu Kurs Başlangıç Saatleri
EMPTY api-answer: No JSON received - is the API down? Check the URL you use in the shortcode!
Haftaiçi Kurs Başlangıç Saatleri
EMPTY api-answer: No JSON received - is the API down? Check the URL you use in the shortcode!
DMCA.com Protection Status