fbpx

SOLIDWORKS İLE PROGRASIF SAC KALIP TASARIM EĞİTİMİ

SOLIDWORKS İLE PROGRASIF SAC KALIP TASARIM EĞİTİMİ

  SOLIDWORKS PROGRASIF SAC METAL KALIP TASARIM MÜHENDİSLİĞİ KURSU

  Türkiye’de İLK ve TEK prograsif sac metal kalıp tasarım kursu veren eğitim kurumuyuz.

  Uzman Eğitmen

  Eğitmenimiz Teknik Öğretmen olup, 14 yıldır kalıp tasarım mühendisi tecrübesine sahiptir.

  Avrupa Standartlarında Teknik Bilgi

  Kalıp tasarım ve imalatını Avrupa ve Amerikan standartlarında yapabilir düzeye geleceksiniz.

  Tüm Kalıp Sistemlerine Hakimiyet

  Kursta uygulamalı bir şekilde tüm farklı kalıp sistemlerinin tasarımlarını yaparak öğreneceksiniz.

  LogoPress3 Öğreneceksiniz

  Sadece prograsif sac metal kalıpçıları için geliştirilmiş logopress3 programını etkin bir şekilde öğrenip kullanacaksınız. Geleceğinize Yatırım Yapın
  Üst düzey teknik bilgiler sayesinde Türkiye’de sayılı insanlar arasına girip kaliteli bir işiniz olacak ya da kendi işinizi yapıyorsanız daha sistematik çalışacaksınız.

  7 Ay Kurs Süresi

  Sıfırdan başlayıp 7 ay sonunda kalıp tasarım uzmanlığı seviyesine geleceğiniz tek eğitim kurumu.

  En Kapsamlı Müfredat

  Hiçbir kurumda alamayacağınız 5 modül eğitimimizin müfredatında bulunmaktadır.

  MEB ve Uluslararası Sertifika

  Özgeçmişinize Artık Değer Katan Kurslarımız Bittiğinde MEB ONAYLI Sertifika Alma İmkanına Sahip Olacaksınız. Uluslararası Geçerli Sertifikalarımız ile Farkımızı Hissedin.

  11 Yıllık Tecrübe

  11 yıldır eğitim kalitemizden ötürü kurumsal ve bireysel olarak en çok tercih edilen kurumuz.

  Gerçek Projeler

  Kurslarımızda Sizi İş Dünyasına Hazır ve Tam Donanımlı Hale Getirecek Reel Projelerde Uygulamalar Yapılmaktadır.

  Harika Projeler Gerçekleştirebilir ve Kursumuzdan Memnun Ayrılabilirsiniz. Özgün İçerikKurslarımızda Özgün, Güncel, Kapsamlı ve Tamamen Sektöre Yönelik Bir Müfredat ile Eğitim Veriyoruz.

  WorkStation’da Eğitim Alabileceğiniz Tek Kurum

  Mühendislere özel yapılmış 150 adet WorkStation bilgisayarla sadece Üçüncü Binyıl’dan eğitim alabilirsiniz. Ödev Sistemi
  Düzenli Proje Ödevleriyle Kurslarımızda Öğrendiğiniz Bilgileri Pekiştirmenizi Sağlıyoruz.

  Eğitim Garantisi

  Kursumuza %90 devam sağladığınızda ve ödevlerinizi zamanında yaptığınız takdirde, kursun belli bir kısmında ya da tamamına ücretsiz tekrar katılabilirsiniz.

  SolidWorks CAM Ücretsiz

  CNC makineleri için kod çıkartan SolidWorks CAM, kursumuza katılan herkese ücretsizdir.

  Kurs Sonrası Sınırsız Destek

  Üçüncü Binyıl’da kurs biter eğitim bitmez. Kurs sonrasında sınırsız teknik destek imkanı.

  Power Surfacing

  Türkiye’de tek Power Surfacing (ileri yüzey modelleme) veren kurumuz.
  SOLIDWORKS PROGRASIV SAC KALIP UZMANLIĞI TASARIM KURSU İÇERİĞİ

  Sac metal kalıpçılığının güncel önemini açıklamak. Günümüzde sac metal kalıpçılığında kullanılan standart kalıp elemanlarını tanıtmak. Sırasıyla Kesme, Bükme, Çekme Kalıpları ve Progresif Kalıplara ait hesapları ve boyutlandırılmasını yapmayı öğretmek. Ekonomik kalıplama önerilerinde bulunmak. Kalıp imalatında kullanılan malzemelerinin ve sertlik değerlerinin tespitini yapabilmek. Pres seçimini ve kalıp ayarlarını yapabilmeyi öğretmek.

  SOLIDWORKS PROGRASIV SAC KALIP UZMANLIĞI KURSU KARİYER FIRSATLARI

  SOLIDWORKS PROGRASIV SAC KALIP UZMANLIĞI Kursu sonunda sizler de SOLIDWORKS prograsiv sac kalıp işi yapan Türkiye’nin sayılı firmalarında kolayca iş imkanı bulabilirsiniz. 180 saatlik dev eğitim süresi ile tartışmasız en iyi SOLIDWORKS PROGRASIV SAC KALIP UZMANLIĞI KURSU.

  SOLIDWORKS PROGRASIV SAC KALIP UZMANLIĞI KURSU TAVSİYELERİ

  Üçüncü Binyıl Teknik Eğitim Akademisi 10 yıldır Türkiye’de SOLIDWORKS PROGRASIV SAC KALIP UZMANLIĞI Eğitimi denince akla gelen en güvenilir ve köklü kurumdur. Sektörün içinden tecrübeli uzman eğitmen kadrosu ve Workstation bilgisayarlarıyla öğrenciler için en iyi eğitim ortamını sunmaktadır.

  SOLIDWORKS EĞİTİMİ
   Kalıp Tasarımlarını SolidWorks Arayüzünde yapacağımız için, Ögrencilerimizi SolidWorks’u Hızlı, Pratik kullanır düzeye getirmek için 2,5 aylık SolidWorks Eğitimi vermekteyiz.

   

  KALIP TASARIMI TEKNİK BİLGİLERİ
   Kesme kalıpları Yay baskılı kalıplar Sıvama kalıpları Prograssive kalıplar Kalıp elemanları Çelik bilgisi ve ısıl işlemler

   

  LOGOPRESS3 FLATTENING
   Logopress3 Flattening (acılım) modülü Oluşturulan sac metaller üzerinde düzenlemeler yapma Büküm açma Büküm oluşturma Tek seferde açma (Blank) Büküm oprerasyonlarının çıkartılması Sıvama parçalarının operasyonlarının oluşturulması

  LOGOPRESS3 STRIP LAYOUT

   Hızlı teklif çalışmaları Band oluşturma Banda parça eklemek Parcanın banda göre optimizasyonu Band parametrelerinin düzenlenmesi (genişlik,hatve,kalınlık,malzeme) Banda erkeklerinin eklenmesi

  LOGOPRESS3 DİE DESİGN (KALIP TASARIM)

   Plaka ekleme Erkek montajı Forma Erkegi Ekleme Insert (Gecme) ekleme Standart Bileşen ekleme Kalıp animasyonun oluşturulması Kalıp Şablonlarının oluşturulması

  LOGOPRESS3 NESTING

   Tel erezyon parçalarının iç içe geçirme modülü

  LOGOPRESS3 DRAWING

   Malzeme listesini hazırlanması Delik tablolarının hazırlanması Pdf dwg dosyalarının çıkartılması

  UYGULAMALAR

   Kesme Kalıp Uygulaması Sıvama Kalıp Uygulaması Farklı Prograsiv kalıp Uygulamaları

  SOLIDCAM EĞİTİMİ

   -2,5 eksen frezeleme -3 eksen frezeleme -4 eksen frezeleme -kalıp işleme uygulamaları

  SOLIDWORKS PROGRASIV SAC KALIP UZMANLIĞI kursu fiyatları hakkında bilgi alabilir miyiz?

  SOLIDWORKS PROGRASIV SAC KALIP UZMANLIĞI kursu fiyatlarımız öğrenciler için oldukça avantajlıdır. Anlaşmalı bankalar sayesinde kurslarımızı 36 Ay’a kadar taksitle alabilirsiniz. Kurs fiyatlarıyla ilgili bilgi için lütfen 444 3 111 numaralı telefondan bize ulaşınız.

  Kursunuzda eğitim garantisi var mıdır, kursu tekrar alabilir miyim?

  Tüm kurslarımız eğitim garantimiz dahilindedir ve 1 yıl boyunca aynı kursu tekrar ücretsiz olarak alma hakkına sahipsiniz. Kurslarımız boyunca ödevler ve uygulamalı eğitimlerle öğrenme süreci desteklense de eğitimini tekrarlamak isteyen öğrencilerimize bu konuda 1 yıl boyunca destek oluyoruz.

  Peki Neden ÜÇÜNCÜ BİNYIL?

  Üçüncü Binyıl 10 yılı aşkın süredir SEKTÖRE kalifiye eleman sağlamaktadır. ÜÇÜNCÜ BİNYIL eğitmenleri SEKTÖR’ÜN ihtiyaçlarını bildiğinden dolayı size kurs içerisinde İŞ HAYATINIZDA hiçbir işe yaramayacak bilgiler vermek yerine DOĞRUDAN sektöre yönelik olarak sizleri iş hayatına hazırlamaktadır.

  Amacımız sizlere temel seviyede bilgi vermek değil Türkiye’nin gelişimini sağlayacak sektörde adından söz ettirecek uzmanlar yetiştirmek olduğundan, sizlerin kurs sonunda BEN UZMANIM diyebileceğinizi garantisini verecek TEK KURUMDUR


  EĞİTİMİ ALDIKTAN SONRAKİ SÜREÇ NASIL İLERLİYOR?

  Eğitiminizi aldıktan sonra sizlerle ilgimizi asla kesmiyoruz! Sizlere uzun bir süre teknik bilgi paylaşımı yapmaya devam ediyor sizin gelişiminize katkıda bulunmaya devam ediyoruz. Çünkü bizim amacımız sizlere eğitim verip bağımızı kopartmak değil Türkiye’nin gelişmesine yardımcı olacak iş gücünü oluşturmak.


  İSTANBUL’DA SOLIDWORKS PROGRASIV SAC KALIP UZMANLIĞI EĞİTİMİ ALMANIN AVANTAJLARI NELERDİR?

  ÜÇÜNCÜ BİNYIL İstanbul tam merkezinde Mecidiyeköy’de Ulaşımı kolay metro metrobüs otobüs minibüs vs. tüm ulaşım araçları ile kolay ulaşabileceğiniz bir konumda. Gündüz mesai saatleri içerisinde ya da akşam iş çıkışında her hangi bir ulaşım zorluğu yaşamadan kolayca ulaşabileceğiniz bir lokasyona sahiptir. İstanbul’da SOLIDWORKS PROGRASIV SAC KALIP UZMANLIĞI Kursu almak istiyorsanız hem avrupa yakasından hem anadolu yakasından kolayca ulaşabilir kurs bitiminde kısa sürede öğrendiklerinizi pekiştirmek üzere evinizde olabilirsiniz.


  ÜÇÜNCÜ BİNYIL’DAN SOLIDWORKS PROGRASIV SAC KALIP UZMANLIĞI EĞİTİMİ ALMAK BANA NE GİBİ ARTILAR GETİRECEK?

  Öncelik eğitmenlerimiz sektörün içerisinden gelmektedir. Yani teoride bu işi çok bilmek bazen birşey ifade etmiyor. Çünkü teoride gösterilen ve programların yapılmasına izin verdiği bazı işlemler gerçek hayatta hiçbir zaman gerçekleşmeyecek şekilde olabiliyor. Biz ÜÇÜNCÜ BİNYIL olarak sizlere SEKTÖRDE uzmanlaşmış eğitmenler tarafından eğitim vermekteyiz. Türkiye ve Dünya’da sektörün isteklerini bilen eğitmenler ile çalışmak kurs sonunda sizlere programı bilen birçok insandan daha fazla artı katacak. Çünkü yadsınamaz bir gerçek olarak program bilmek bazen yetersiz kalmaktadır. Sektörün ihtiyaçlarını bilen eğitmenlerimizin bilgisi ile sizleri sektöre hazır hale getiriyor kurs sonunda sektörde aranan ve tercih edilen uzmanlardan olma fırsatı doğuyor.

  Üçüncü Binyıl Sektörde çok fazla uzman yetiştirdiği için dev firmalar tarafından takip ediliyor ve bir eleman ihtiyacında kaliteli eleman arayışında olan firmalar ÜÇÜNCÜ BİNYIL’da eğitim almış uzmanlar tercih sebebi oluyor.

  Ücretsiz Bilgi Almak için:

  444 3 111

  KURUM TAVSİYESİ

  Kursu tamamladığınızda sac kalıpçılığı özellikle de prograsif sac kalıpçılığı üzerine uzman olacaksınız. Herhangi bir sac parçayı elinize alıp incelediğinizde, hangi operasyonun,hangi sırayla yapılacağını, kesme,bükme,delme,sıvama,yuvarlama gibi işlemleri en doğru şekilde kalıp tasarımına nasıl aktarılacağını Avrupa standartları düzeyinde öğreneceksiniz.

  KURS BİLGİLERİ

  • Ders Saati 180
  • Kurs Süresi 7 Ay
  • Başlangıç Seviyesi Sıfır
  • Bitiş Seviyesi Uzmanlık
  • Eğitim Garantisi Var
  • Sertifika Var
  • Kontenjan 8

Yorum yok

Yorum Ekleyin

Email adresiniz yayınlanmayacak.

 • MECİDİYEKÖY

 • KADIKÖY

Haftasonu Kurs Başlangıç Saatleri
EMPTY api-answer: No JSON received - is the API down? Check the URL you use in the shortcode!
Haftaiçi Kurs Başlangıç Saatleri
EMPTY api-answer: No JSON received - is the API down? Check the URL you use in the shortcode!
Haftasonu Kurs Başlangıç Saatleri
EMPTY api-answer: No JSON received - is the API down? Check the URL you use in the shortcode!
Haftaiçi Kurs Başlangıç Saatleri
EMPTY api-answer: No JSON received - is the API down? Check the URL you use in the shortcode!
DMCA.com Protection Status