fbpx

RHINOCEROS ARCHITECTURE EĞİTİMİ

RHINOCEROS ARCHITECTURE EĞİTİMİ

maxresdefault

  Rhinoceros Kursu Hakkında

  Rhinoceros Nurbs yüzey modelleme tekniğini alanındaki programlardan fiyat ve hızlı öğrenim avantajıyla hızla öne çıkartmış ve endüstri tasarımı, mimari, iç mimari, mobilya tasarımı, kuyumculuk, ayakkabı tasarımı, ayakkabı taban tasarımı, yat tekne tasarımı, kalıpçılık, makine mühendisliği gibi bir çok alanda yaygın kullanım alanları bulmuş ülkemizde de bu sektörlerde hızla yaygınlaşmış bir 3 boyutlu tasarım yazılımıdır.

  Rhinoceros Kariyer Fırsatları

  Tasarım yaparken tasarımcıya hem 3 boyutlu ortamda oldukça esnek bir tasarım serbestliği verirken hemde ölçülü ve ölçekli bir tasarım gerçekleştirme imkanları sunmaktadır. Tasarladığınız objeyi öteki nurbs programlarla paylaşma hemde cnc gibi prototipleme ortamlarına çabuk ve kolay dönüştürme imkanlarını ve çok çeşitli dosya formatlarını içermektedir.

  Rhinoceros Kursu Tavsiyeleri

  Tasarladığınız şeyi hızla teknik resmini de oldukça kolay bir şekilde elde etme imkanları bulunmaktadır. Ayrıca sektörel bazda programa eklenen eklentiler aracıyla o sektöre ait çok daha detaylı uzman çözümler üretebilme olanaklarını da kullanıcıya sunmaktadır.

  Rhinoceros Eğitimi

  Rhinoceros ve ya piyasadaki bilinen adıyla rhino eğitimi Türkiye‘de en uzun ve en kaliteli içeriğe sahip ÜÇÜNCÜ BİNYIL Rhino kursu ile sizlerle buluşuyor. Kaliteyi iyi fiyata almak istiyorsanız; ÜÇÜNCÜ BİNYIL TEKNİK EĞİTİM AKADEMİSİ RHINO KURSU tam sizlere göre. İstanbul Rhino kursu için bizleri arayıp bilgi alabilirsiniz.

   

  Rhinoceros kurs fiyatları hakkında bilgi alabilir miyiz?

  Rhinoceros kurs fiyatlarımız öğrenciler için oldukça avantajlıdır. Anlaşmalı bankalar sayesinde kurslarımızı 36 Ay’a kadar taksitle alabilirsiniz. Kurs fiyatlarıyla ilgili bilgi için lütfen 444 3 111 numaralı telefondan bize ulaşınız.

  Kursunuzda eğitim garantisi var mıdır, kursu tekrar alabilir miyim?

  Tüm kurslarımız eğitim garantimiz dahilindedir ve 1 yıl boyunca aynı kursu tekrar ücretsiz olarak alma hakkına sahipsiniz. Kurslarımız boyunca ödevler ve uygulamalı eğitimlerle öğrenme süreci desteklense de eğitimini tekrarlamak isteyen öğrencilerimize bu konuda 1 yıl boyunca destek oluyoruz.

  Rhinoceros eğitimi almanın kariyerim açısından bana ne gibi bir faydası olacak?

  Rhinoceros eğitimi aldığınızda kariyerinizi yukarılara taşıyacak iş ilanlarına başvurabilirsiniz.

  Peki Neden ÜÇÜNCÜ BİNYIL?

  Üçüncü Binyıl 10 yılı aşkın süredir SEKTÖRE kalifiye eleman sağlamaktadır. ÜÇÜNCÜ BİNYIL eğitmenleri SEKTÖR’ÜN ihtiyaçlarını bildiğinden dolayı size kurs içerisinde İŞ HAYATINIZDA hiçbir işe yaramayacak bilgiler vermek yerine DOĞRUDAN sektöre yönelik olarak sizleri iş hayatına hazırlamaktadır.

  Amacımız sizlere temel seviyede bilgi vermek değil Türkiye’nin gelişimini sağlayacak sektörde adından söz ettirecek uzmanlar yetiştirmek olduğundan, sizlerin kurs sonunda BEN UZMANIM diyebileceğinizi garantisini verecek TEK KURUMDUR


  RHINOCEROS ÖĞRENİNCE İŞ BULABİLİR MİYİM?

  Türkiye’de ve Dünya’da endüstri tasarımı, mimari, iç mimari, mobilya tasarımı, kuyumculuk, ayakkabı tasarımı, ayakkabı taban tasarımı, yat tekne tasarımı, kalıpçılık, makine mühendisliği vb. bir çok alanda kullanılan rhino, sizlerin bu sektörlerde aranan uzman olmanızı sağlayacak rhino kursunu ÜÇÜNCÜ BİNYIL kalitesi ile aldığınızda daha da kolaylaştıracaktır.


  EĞİTİMİ ALDIKTAN SONRAKİ SÜREÇ NASIL İLERLİYOR?

  Eğitiminizi aldıktan sonra sizlerle ilgimizi asla kesmiyoruz! Sizlere uzun bir süre teknik bilgi paylaşımı yapmaya devam ediyor sizin gelişiminize katkıda bulunmaya devam ediyoruz. Çünkü bizim amacımız sizlere eğitim verip bağımızı kopartmak değil Türkiye’nin gelişmesine yardımcı olacak iş gücünü oluşturmak.


  İSTANBUL’DA RHINO EĞİTİMİ ALMANIN AVANTAJLARI

  ÜÇÜNCÜ BİNYIL İstanbul tam merkezinde Mecidiyeköy’de Ulaşımı kolay metro metrobüs otobüs minibüs vs. tüm ulaşım araçları ile kolay ulaşabileceğiniz bir konumda. Gündüz mesai saatleri içerisinde ya da akşam iş çıkışında her hangi bir ulaşım zorluğu yaşamadan kolayca ulaşabileceğiniz bir lokasyona sahiptir. İstanbul’da Rhino Kursu almak istiyorsanız hem avrupa yakasından hem anadolu yakasından kolayca ulaşabilir kurs bitiminde kısa sürede öğrendiklerinizi pekiştirmek üzere evinizde olabilirsiniz.


  ÜÇÜNCÜ BİNYIL’DAN RHINOCEROS EĞİTİMİ ALMAK BANA NE GİBİ ARTILAR GETİRECEK?

  Öncelik eğitmenlerimiz sektörün içerisinden gelmektedir. Yani teoride bu işi çok bilmek bazen birşey ifade etmiyor. Çünkü teoride gösterilen ve programların yapılmasına izin verdiği bazı işlemler gerçek hayatta hiçbir zaman gerçekleşmeyecek şekilde olabiliyor. Biz ÜÇÜNCÜ BİNYIL olarak sizlere SEKTÖRDE uzmanlaşmış eğitmenler tarafından eğitim vermekteyiz. Türkiye ve Dünya’da sektörün isteklerini bilen eğitmenler ile çalışmak kurs sonunda sizlere programı bilen birçok insandan daha fazla artı katacak. Çünkü yadsınamaz bir gerçek olarak program bilmek bazen yetersiz kalmaktadır. Sektörün ihtiyaçlarını bilen eğitmenlerimizin bilgisi ile sizleri sektöre hazır hale getiriyor kurs sonunda sektörde aranan ve tercih edilen uzmanlardan olma fırsatı doğuyor.

  Üçüncü Binyıl Sektörde çok fazla uzman yetiştirdiği için dev firmalar tarafından takip ediliyor ve bir eleman ihtiyacında kaliteli eleman arayışında olan firmalar ÜÇÜNCÜ BİNYIL’da eğitim almış uzmanlar tercih sebebi oluyor.

  Ücretsiz Bilgi Almak için:

  444 3 111

   

  KURUM TAVSİYESİ

  KURS BİLGİLERİ

  • Ders Saati 60
  • Kurs Süresi 2,5 Ay
  • Başlangıç Seviyesi Sıfır
  • Bitiş Seviyesi Uzmanlık
  • Eğitim Garantisi Var
  • Sertifika Var
  • Kontenjan 8

Yorum yok

Yorum Ekleyin

Email adresiniz yayınlanmayacak.

 • MECİDİYEKÖY

 • KADIKÖY

Haftasonu Kurs Başlangıç Saatleri
EMPTY api-answer: No JSON received - is the API down? Check the URL you use in the shortcode!
Haftaiçi Kurs Başlangıç Saatleri
EMPTY api-answer: No JSON received - is the API down? Check the URL you use in the shortcode!
Haftasonu Kurs Başlangıç Saatleri
EMPTY api-answer: No JSON received - is the API down? Check the URL you use in the shortcode!
Haftaiçi Kurs Başlangıç Saatleri
EMPTY api-answer: No JSON received - is the API down? Check the URL you use in the shortcode!
DMCA.com Protection Status