fbpx

GRAFİK TASARIM VE VİDEO EFFECT UZMANLIĞI EĞİTİMİ

GRAFİK TASARIM VE VİDEO EFFECT UZMANLIĞI EĞİTİMİ

  GRAFİK TASARIM ve VİDEO EFFECT KURSU HAKKINDA

  Üçüncü Binyıl Eğitim Akademisi 12 yıldır Türkiye’de en iyi grafik tasarım kursu denince akla gelen en güvenilir ve köklü kurumdur. Sektörün içinden tecrübeli uzman eğitmen kadrosu eşliğinde ve Avrupa standartlarında; grafik tasarımın hem teknik hem de teorik olarak her yönüne hakim tam donanımlı bir grafik tasarımcı olmanızı sağlayan bu eğitim aynı zamanda video editleme, kurgu ve montaj konusunda da sıfırdan başlayarak uzmanlık seviyesine gelmenizi sağlar.

  Grafik Tasarım Kursu, 120 saat ile en uzun kurs süresidir. 5 Ay gibi kısa bir sürede Adobe Photoshop, Illustrator, Indesign, After Effect, Premiere ve CorelDraw programlarının uzmanı haline gelebilirsiniz. Bu açıdan Üçüncü Binyıl Eğitim Akademisi grafik tasarım ve video alanında en çok proje yapacağınız ve en ileri uygulamaları görebileceğiniz tek kurumdur.

  Grafikerlik Kursu, bu amaca uygun Workstation bilgisayarlarla güncel müfredat dâhilinde 8 kişilik rahat bir sınıf ortamında sunulmaktadır.

  Tam kapsamlı ve sertifikalı grafik tasarım eğitimini uzmanlık seviyesinde alın, geleceğinizi planlayın.

  Grafik Tasarım kursu, eğitim garantilidir ve 1 yıl boyunca bu kursu tekrar ücretsiz olarak alabilirsiniz. Eğitim boyunca ödevler ve uygulamalı eğitimlerle öğrenme süreci desteklense de grafik tasarım derslerini tekrarlamak ve pekiştirmek isteyen öğrencilerimize imkân tanıyoruz.

  Üçüncü Binyıl Eğitim Akademisi’nde Grafik Tasarım kursu ücretleri, A’dan Z’ye Grafik Tasarımı öğrenmek isteyenler için oldukça avantajlıdır. Anlaşmalı bankalar sayesinde kurslarımızı 36 Ay’a kadar taksitli ödeme imkânı ile alabilirsiniz.

  KURSU BİTİRENLER NERELERDE ÇALIŞABİLİR

  Grafik Tasarım Kursu reklam ajansları, dijital ajanslar, şirketlerin görsel tasarım departmanları, fotoğraf stüdyoları, matbaa, tekstil, yayınevi, dergi, internet gibi sektörlerde çalışabileceğiniz gibi ister freelance (serbest) çalışabilir isterseniz kendi şirketinizi kurabilirsiniz. Dünya çapında geçerli bir mesleğe sahip olarak grafik tasarım ve video’ya ihtiyaç duyan her sektörde aktif olarak uzman statüsü ile iş imkanları bulabileceksiniz.

  Grafikerlik firmaların geleceğine yön verebilecek etkileşimli, yetenek isteyen bir alandır. Kurumsal kimlik tasarımı, logo tasarımı, afiş, billboard, broşür, el ilanı, katalog, web sayfası, mobil uygulama, fotoğraf, e-dergi, kitap gibi her türlü reklam ve tanıtım görsel materyal tasarımı yapabilir, profesyonel videolar üretebilirsiniz.

  BU EĞİTİMİ NEDEN ÜÇÜNCÜ BİNYIL’dan ALMALIYIM ?

  Öncelikle 12 yıllık eğitim kurumu tecrübemiz ve 12 yıldır tamamen eğitimde kaliteye odaklamamızdan dolayı Üçüncü Binyıl birçok eğitim kurumunun çok önündedir, hatta içerik ve kalite olarak en iyisidir. Bunun yanında kursumuzun 120 saat olması, en kapsamlı içeriği veriyor olmamız, eğitmenimizin sektörel tecrübeli olması, eğitim alacağınız ortamın kalitesi ve workstation bilgisayarlarımız, eğitim garantimizin olması, temel seviye yerine ileri düzey ve proje yaparak eğitim almanız en büyük farklarımızdır.

  GRAFİK TASARIM VE VİDEO EFEKT EĞİTİM İÇERİĞİ

   

  01. PHOTOSHOP

  PHOTOSHOP programını a’dan z’ye her ayrıntısına kadar öğrenin

   

  02. ILLUSTRATOR

  İllustrator Programının tüm inceliklerine hakim ol

   

  03. INDESIGN

  Indesign Programı ile gazete dergi ve kitap tasarımı konusunda uzman ol

   

  04. CORELDRAW

  CORELDRAW ile fark yaratacak düzeye geleceksiniz

   

  05. AFTER EFFECTS

  AFTER EFFECTS ile video efekt uzmanı olun

   

  06. PREMIERE

  ADOBE PREMIERE programı ile video efekt konusunda uzmanlaşın

   

  KURUM TAVSİYESİ

  KURS BİLGİLERİ

  • Ders Saati 120
  • Kurs Süresi 5 Ay
  • Başlangıç Seviyesi Sıfır
  • Bitiş Seviyesi Uzmanlık
  • Eğitim Garantisi Var
  • Sertifika Var
  • Kontenjan 8

Yorum yok
 • MECİDİYEKÖY

 • KADIKÖY

Haftasonu Kurs Başlangıç Saatleri
EMPTY api-answer: No JSON received - is the API down? Check the URL you use in the shortcode!
Haftaiçi Kurs Başlangıç Saatleri
EMPTY api-answer: No JSON received - is the API down? Check the URL you use in the shortcode!
Haftasonu Kurs Başlangıç Saatleri
EMPTY api-answer: No JSON received - is the API down? Check the URL you use in the shortcode!
Haftaiçi Kurs Başlangıç Saatleri
EMPTY api-answer: No JSON received - is the API down? Check the URL you use in the shortcode!
DMCA.com Protection Status