fbpx

3DS MAX EĞİTİMİ

3DS MAX EĞİTİMİ

  3DS Max Kursu

  Üçüncü Binyıl Eğitim Akademisi 12 yıldır Türkiye’de en iyi 3DS Max Kursu denince akla gelen en güvenilir ve köklü kurumdur. Siz de ödüllü eğitmen eşliğinde ve Avrupa standartlarında 3DS Max’i sıfırdan başlayarak zorlanmadan öğrenin. Tam kapsamlı ve Sertifikalı 3DS Max derslerini uzmanlık seviyesinde alın, geleceğinizi planlayın.

  3DS Max kursu, 72 saat ile en uzun kurs süresidir. 3 Ay gibi kısa bir sürede 3D Max öğrenebilirsiniz. Bu açıdan Üçüncü Binyıl Eğitim Akademisi 3DS Max alanında en çok proje yapacağınız ve en ileri uygulamaları görebileceğiniz tek kurumdur.

  3D Max kursu, eğitim garantilidir ve 1 yıl boyunca bu kursu tekrar ücretsiz olarak alabilirsiniz. Eğitim boyunca ödevler ve uygulamalı eğitimlerle öğrenme süreci desteklense de 3DS Max derslerini tekrarlamak ve pekiştirmek isteyen öğrencilerimize imkân tanıyoruz.

  3D Max eğitim kapsamında dünyaca ünlü Autodesk firmasının 3DS Max programının ayrıntılı tüm özellikleri, bu amaca uygun Workstation bilgisayarlarla güncel müfredat dâhilinde 8 kişilik rahat bir sınıf ortamında sunulmaktadır.

  3D Max Hakkında

  3DS Max® (3D Studio Max), Autodesk firması tarafından geliştirilen dünyanın en popüler ve en çok kullanılan 3B modelleme, görselleştirme ve animasyon programıdır.

  Tasarım görselleştirmeye, oyunlara ve animasyona yönelik 3B modelleme ve görüntüleme yazılımı 3DS Max ile profesyonel kalitede 3B animasyonlar, görüntüler ve modeller üretebilirsiniz. Oyunlar için devasa dünyalar, tasarım görselleştirme için çarpıcı ortamlar ve ilgi çekici sanal gerçeklik deneyimleri oluşturmanıza imkân tanır.

  3DS Max Kursu Fiyatları

  Üçüncü Binyıl Eğitim Akademisi’nde 3D Max kurs fiyatları, 3DS Max öğrenmek isteyen öğrenciler için oldukça avantajlıdır. Anlaşmalı bankalar sayesinde kurslarımızı 36 Ay’a kadar taksitli ödeme imkânı ile alabilirsiniz.

  SIKÇA SORULAN SORULAR

  3DS Max Eğitimi kimlere hitap ediyor?

  Mimar, İç Mimar, Peyzaj Mimarı, Endüstriyel Tasarımcı, İnşaat Mühendisi, Makine Mühendisi, Grafiker, Animasyon başta olmak üzere 3 boyutlu modellemeye, görselleştirmeye ve sunuma ihtiyaç duyan birçok meslek dalında çalışanlar, kariyer yapmak isteyenler ve öğrenciler 3DS Max eğitimine katılabilir.

  3D Max Eğitim sonunda öğrendiklerimle neler yapabilirim?

  TV reklamlarında, mimari yapıların düzenlenmesinde, bilimsel örneklerin incelenmesinde, sinema ve özel efektlerde, hareketli görüntüler, gerçekçi animasyonlar, bilgisayar oyunları, uzay simülasyonlarında, çizgi film animasyonları, tıbbi ve ticari alanda, endüstriyel tasarımda, jenerik hazırlanmasında ve daha bir çok alanda Autodesk 3DS Max eğitiminde öğrendiklerinizi uygulayabilirsiniz.

  3DS Max öğrenince iş bulabilir miyim?

  Dünya’da ve Türkiye’de tüm popülerliği ile zirvede yer alan 3DS MAX programını bilmek sizi piyasada aranan eleman konumuna getirecek ve yeni iş kapıları sizlerle buluşacaktır. Üçüncü Binyıl Eğitim Akademisi’nin öğrencilerine özel iş bulma platformu olan Teknik Kariyer web sitemiz sayesinde kolayca iş bulabileceksiniz.

  Üçüncü Binyıl Eğitim Akademisi’nden 3DS Max eğitimi almanın avantajları nelerdir?

  Üçüncü Binyıl Eğitim Akademisi olarak sizlere sektörde uzmanlaşmış eğitmenler tarafından eğitim vermekteyiz. Sektörün ihtiyaçlarını bilen eğitmenlerimizin bilgisi ile sizleri sektöre hazır hale getiriyoruz. Kurs sonunda sektörde aranan ve tercih edilen uzmanlardan olma fırsatı yakalayın.

  İstanbul’da 3DS Max eğitim almanın artıları nelerdir?

  Üçüncü Binyıl Eğitim Akademisi, İstanbul’da hem Avrupa yakası ve hem de Anadolu yakasının en merkezinde; metro, metrobüs, otobüs, minibüs gibi tüm ulaşım araçlarıyla kolay ulaşabileceğiniz konumlar olan Mecidiyeköy ve Kadıköy ilçelerinde şubelerimiz yer almaktadır.

  Neden Üçüncü Binyıl?

  Üçüncü Binyıl Eğitim Akademisi 10 yılı aşkın süredir sektöre kalifiye eleman sağlamaktadır. Üçüncü Binyıl eğitmenleri sektörün ihtiyaçlarını bildiğinden dolayı size kurs içerisinde iş hayatınızda hiçbir işe yaramayacak bilgiler vermek yerine doğrudan sektöre yönelik olarak sizleri iş hayatına hazırlamaktadır.

  Amacımız sizlere temel seviyede bilgi vermek değil; Türkiye’nin gelişimini sağlayacak, sektörde adından söz ettirecek 3DS Max uzmanları yetiştirmek olduğundan, sizlerin kurs sonunda “Ben Uzmanım!” diyebileceğinizin garantisini verecek tek kurumdur.

  3DS MAX KURSU

  Kurs ile ilgili detaylı bilgi için bizi arayabilir ya da iletişim formunu doldurarak bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

  KURUM TAVSİYESİ

  KURS BİLGİLERİ

  • Ders Saati 72
  • Kurs Süresi 3 Ay
  • Başlangıç Seviyesi Sıfır
  • Bitiş Seviyesi Uzmanlık
  • Eğitim Garantisi Var
  • Sertifika Var
  • Kontenjan 8

1 Yorum
 1. Neda Shokouhi 11:08 am / Şubat 28, 2019 - Reply

  3d kursu fiat ne kadar?
  ve Kursu tamamladıktan sonra nasıl iş bulabilirim?

Yorum Ekleyin

Email adresiniz yayınlanmayacak.

 • MECİDİYEKÖY

 • KADIKÖY

Haftasonu Kurs Başlangıç Saatleri
EMPTY api-answer: No JSON received - is the API down? Check the URL you use in the shortcode!
Haftaiçi Kurs Başlangıç Saatleri
EMPTY api-answer: No JSON received - is the API down? Check the URL you use in the shortcode!
Haftasonu Kurs Başlangıç Saatleri
EMPTY api-answer: No JSON received - is the API down? Check the URL you use in the shortcode!
Haftaiçi Kurs Başlangıç Saatleri
EMPTY api-answer: No JSON received - is the API down? Check the URL you use in the shortcode!
DMCA.com Protection Status